Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ORAN Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın Kayseri, Sivas ve Yozgat illerini kapsayan Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı. Önder Büyükkılıç, alınan kararların bölge için hayırlı olmasını diledi.

Orta Anadolu (ORAN) Kalkınma Ajansı Temmuz Olağan İdare Meclisi Toplantısı, İdare Meclisi Başkanı, Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek başkanlığında, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Yozgat Valisi Ziya Polat, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Alım ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın da aralarında bulunduğu yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sivas Valiliği Tarihi Bina Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda ORAN Kalkınma Ajansı’nın gündemindeki konular masaya yatırıldı, yürütülen faaliyetler ve yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, alınan kararların bölge için hayırlı olmasını dileyerek, “Valımız Gökmen Çiçek, Yozgat Valisi Ziya Polat ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Alım, Yozgat Belediye Başkanı Celal Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’na (ORAN) Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Köse ile birlikte katıldık. Toplantının ve alınan kararların bölgemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu