Yaşam

Üçü Birlikte Yaşadı! Arkadaşıyla Eşini Barıştırmaya Çalışırken Kendini Kaçıran Adam Esra Erol

Esra Erol’a katılan Akgül Hanım, en yakın arkadaşının kızı Sevda’yı damadının kaçırdığını iddia etti. Yayında ortaya çıkan detaylar izleyenleri şaşırttı.

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=fNErR…

Esra Erol’a gelen Akgül Hanım, evli kızının damadının en yakın arkadaşı Volkan tarafından kaçırıldığını iddia etti.

Kızı Sevda’nın Tanju ile evli olduğunu, Sevda’nın boşanmak isteyince kocasının yakın arkadaşı Volkan’ı barışması için yanına getirdiğini belirtti.

Volkan’ın Sevda’nın elini tuttuğunu ve “Kötü enerjiyi ben alırım, iyi enerjiyi veririm” dediğini belirtti. Akgül Hanım, Sevda ile Volkan’ın kendi evlerinde birlikte kaldıklarını ve Volkan’ın “Seni Tanju’dan kurtardım, kızınla evleneceğim” dediğini söyledi. söylediklerini savundu. Ayrıca Akgül Hanım, Tanju, Sevda ve Volkan’ın bir süre birlikte yaşadıklarını sözlerine ekledi.

Bu iddiaların ardından Sevda’nın eşi Tanju yayına bağlandı. Sevda’nın uyuşturucu kullandığını ve gece yarısı sokağa kaçtığını anlattı. Volkan’ın arkadaşı değil tanıdığı olduğunu, Volkan’ın elindeki görüntülerle Sevda’yı tehdit ettiğini ve zorla alıkoyduğunu iddia etti.

Daha sonra yayında olan Sevda, Volkan’la birlikte olduğunu itiraf etti. “Zorlayarak durmuyorum. Boşanma davası halen devam ediyor. Tanju beni uyuşturucu kullanmaya zorladı. Bundan kaçındım.” söz konusu.

Ayrıca Tanju’nun kendisini ölümle tehdit ettiğini ve evliliklerinin ilk döneminde onu aç bıraktığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu